www.cvonline.hu

Hentes-mészáros, Németország

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.29.
Hirdetés azonosító: 983580

Amennyiben biztos, alkalmazotti jogviszonnyal németországi munkát keres, s szeretne egy profi csapatban dolgozni versenyképes jövedelem,biztosított szállás mellett, jelentkezzen, mert

Hentes és mészáros csoportvezetőt- húsfeldolgozó iparba

keresünk

Elvárásaink:

  • Hentes és mészáros végzettség
  • Ipari környezetben szerzett tapasztalat elengedhetetlen
  • Német nyelvtudás aktív, kommunikációs szintű legalább B1-es szint
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Jó kézügyesség
  • Terhelhetőség, fizikális teherbírás
  • Pontos munkavégzés
  • Saját gépkocsi és „B” kategóriás vezetői jogosítvány előny

Feladatok:

  • Hús feldolgozás: bontás és szeletelés
  • Megrendelés szerinti munkavégzés
  • Műszakos munkarend

Amit nyújtunk:

  • Német alkalmazotti szerződés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Betanítás
  • Biztosított szállás
  • Többműszakos munkarend

Munkavégzés helye:

  • Németország

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes szakmai önéletrajzát, német és magyar nyelven, a tárgy mezőben a pozíció (Hentes-mészáros) megjelölésével.

Kategória
Külföldi munka
Régió
Külföld