www.cvonline.hu

Hentes – húsárú eladó

  • A hirdetés 907 napja lejárt

Aszódon újonnan nyílt Élelmiszer Szupermarket üzlet

 azonnali munkakezdéssel

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az áruosztály megfelelő működésének biztosítása,
  • Árufeltöltés, címkézés, árurendezés,
  • A raktár és az eladótér rendben, tisztán tartása,
  • A vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása,
  • A termékek megfelelő minőségének napi ellenőrzése,
  • Higiéniai és minőségi követelmények betartása,
  • Heti leltár összeállítása.

Elvárások:

  • Hentes szakmában szerzett több éves gyakorlat,
  • Szakmai végzettség,
  • Vevőközpontú szemlélet,
  • Készség a csapatmunkára,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Lelkes és elkötelezett hozzáállás.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Stabil tőkeerős háttér,
  • Kiváló munkakörnyezet.
  • Bejelentett munkaviszony.

Előny:

  • Középfokú végzettség,

Egyéb:

  • Munkavégezés helye: Aszód, Pest Megye
  • Azonnali munkakezdés!

Amennyiben úgy érzi, hogy ajánlatunk felkeltette az Ön érdeklődését, kérjük, hogy a magyar nyelvű fényképes, szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre küldje el.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Szakmunka / fizikai munka
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő