www.cvonline.hu
Helyszíni szervizmérnök
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.07.16.
Jelentkezési határidő: 2015.07.21.
Hirdetés azonosító: 925671
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Megbízónk ipari elektronikai berendezések javítására specializálódott, nemzetközi szolgáltatóvállalat. Megbízásukból keresünk munkatársat az alábbi pozícióra:

Helyszíni szervízmérnök

Munkaköri feladatok:
- Helyszíni javítás az ügyfél igényei szerint,
- Szoftver problémák helyszíni elhárítása,
- Paraméterek biztonsági mentése,
- Helyszíni tisztítási munkálatok,
- Meghibásodott elektronikai alkatrészek cseréje lehetőség szerint újabb, azonos funkciójú alkatrészekre,
- Rendszerek helyszíni konfigurálása, tesztelése, beüzemelése, javítása, felülvizsgálata és szervizelése,
- Tanácsadás az ügyfeleknek rendszereik fejlesztésére,
- Jelentéskészítés, munkaidő feljegyzése és a meghibásodott modulok fuvarozása.

Munkavégzés helyszíne: Budapest

Követelmények
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség; mechatronika, villamosmérnöki ismeretek, vezérléstechnika
- Minimum 3 éves szakmai tapasztalat,
- Gyártó környezetben használt Siemens berendezések és kiegészítőik ismerete (pl: vezérlőegységek)
- Minimum középfokú angol nyelvtudás (német előny)
- Jó kommunikációs és adminisztratív (Word és Excel) készségek;
- Proaktív és ügyfélközpontú hozzáállás;
- Alapszintű munkavédelmi képzettség és vezetői jogosítvány.

Amit a cég kínál:
- Versenyképes juttatási csomag
- Fiatalos csapat
- Kiemelt lehetőség tapasztalat gyűjtésére