www.cvonline.hu

Helyszíni szerelő/szerelésvezető

  • Az állásajánlat lejárt.

Budapesti székhelyű Belsőépítészettel és Üzletberendezéssel foglalkozó Kft.

keres.

Feladata:

  • A cég által gyártott és forgalmazott asztalosipari termékek és üzletberendezések helyszíni installálása
  • Együttműködés a projektek során a projektvezetőkkel

Elvárások:

  • Igazolható szakmai tapasztalat
  • Asztalos, bútorasztalos szakirányú végzetség
  • Angol és/vagy német kommunikációképes nyelvtudás előny
  • Önálló munkavégzés, fegyelmezettség, pontosság
  • Utazási hajlandóság
  • Kiváló helyzetértékelés és problémamegoldó készség
  • „ B„ kategóriás vezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes, kiemelkedő jövedelem és teljesítményorientált juttatási csomag
  • Változatos munkakörnyezet
  • Előmeneteli lehetőség

Munkavégzés helye:
Magyarország és EU

Ha Ön úgy érzi, hogy a fenti elvárásoknak megfelel, fényképpel ellátott szakmai önéletrajzát juttassa el a következő e-mail címre a megpályázott munkakör megjelölésével.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Gyártás / Termelés, Szakmunka / fizikai munka, Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest