www.cvonline.hu

Helyiség gazdálkodási gyakornokot keresünk banki területre

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 1039457

Feladatok:

  • A reggel beérkező postai és belső postai küldemények átvételének biztosítása
  • Digitális tervkezelés (ArchiCad program segítségével, több formátumba konvertálása)
  • Komplex berendezési alaprajzainak elkészítése, aktualizálása
  • Épületen kívüli terek tervezése (pl.: kijelölt dohányzó, kerékpártároló)
  • Épületeken belüli és közötti mozgások követése a néhány fős, kisebb
  • költözésektől teljes főosztályok elhelyezéséig
  • Költözési igényekhez alaprajzok készítése több változatban
  • Költözések után a megvalósulási alaprajzok készítése
  • Változások Microsoft Office Excel táblázatban való rögzítése, havi riport (helyiségkategóriák szerinti nettó alapterületek számítása, berendezések darabszámának lekérés, használó költséghelyek vezetése, stb.)
  • Egyéb hasonló, folyamatosan felmerülő feladatok

Elvárások:
  • Nappali tagozatos, legalább másod éves aktív vagy passzív hallgatói jogviszony építész szakon
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret (World, Excel, Power-point)
  • ArchiCad program közepes szintű ismerete
  • Hosszútávra tervezés
  • Banki folyamatok iránti érdeklődés előny

Juttatások:
  • Sokszínű, változatos, érdekes munka
  • Kiváló munkakörnyezet, nyitott, mozgalmas légkör
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Órabér: bruttó 825Ft/óra

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, fényképes önéletrajzodat várjuk. Leveled tárgya legyen PQS-ÉP!

Egyéb információk:
Munkaidő: Hétfőtől péntekig 6:30-15:30, ezen belül heti 20 óra vállalása Munkavégzés helye: Budapest, 15. kerület