www.cvonline.hu

Helyi Képviselő

  • A hirdetés 1037 napja lejárt

Biztosítási és lakástakarékpénztári pénzügyi termékek
értékesítésével foglalkozó cég
kínál biztos értékesítői pozíciót Neked!
Szeretnél egy országos hálózatát most indító cég értékesítési csapatának tagja lenni?
Akkor köztünk a helyed!

Helyi Képviselőket

keresünk
Magyarország egész területén

Ideális jelölt vagy, ha:

  • Értékesítői tapasztalattal rendelkezel lakástakarékpénztári, befektetési, biztosítási területen
  • Széles körű a kapcsolati rendszered
  • Céltudatos, elszánt, kitartó vagy
  • Jó kommunikációs készséged van
  • Diplomával/ vagy Minimum középfokú végzettséggel és PSZÁF független közvetítői vizsgával rendelkezel
  • Tudsz és szeretsz csapatban dolgozni
  • Fontosnak tartod a folyamatos önfejlesztést

Akár vezető is lehetsz, ha:

  • Értékesítési területen dolgozó, 2-10 fős csapatod van
  • Képes vagy motiválni másokat
  • Csapatépítésben és toborzásban jártas vagy
  • PSZÁF pénzügyi hatósági vizsgával rendelkezel
  • Saját gépkocsid van

Vezetőként a feladataid:

  • Új munkatársak kiválasztása, felvétele, betanítása
  • Munkatársak napi munkájának menedzselése, elemzések készítése
  • Pénzügyi, biztosítási termékek rutinszerű ismerete
  • Meetingek, értekezletek, oktatások megtartása

Neked kínáljuk:

  • Magas teljesítményarányos jövedelem
  • Telefonflotta támogatás
  • Kiemelkedő karrierrendszer, jövőkép
  • Megbízási szerződésen alapuló együttműködé

Munkavégzés helye:

Magyarország

Szakmai önéletrajzod és motivációs leveled a lenti e-mail címre várjuk.

A tárgy mezőben szerepeljen: Pályázat