www.cvonline.hu

Helyettesítő vezetői asszisztens

  • A hirdetés 1011 napja lejárt

Munkáltató:
A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

A leendő munkatárs feladatai:

  • Ügyvezető napi munkájának támogatása (találkozók, megbeszélések szervezése)
  • Ügyvezetőhöz tartozó kollegákkal kapcsolatos ügyek intézése (időadat rögzítés és nyilvántartás, jelenléti ívek vezetése, munkaidő és szabadság nyilvántartása, kilépő és belépő kollegákkal kapcsolatos ügyintézés)
  • Folyamatos kapcsolattartás társszervezetekkel
  • Egyéb adminisztratív jellegű feladatok

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:

  • Egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office teljes körű használata és egyes SAP modulok használata
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készség
  • Precizitás

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Egyéb:
Határozott idejű munkaviszony (2014. december végéig)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Határozott idejű
Elvárt nyelvtudás Angol