www.cvonline.hu

Helyettesítő recepciós

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.28.
Hirdetés azonosító: 808695

Biztosítási területen működő Partnercégünk megbízásából, május közepétől munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A cég recepciós munkájának elvégzése,
  • posta átvétele, iktatása, szkennelése,
  • vendégek fogadása (kávé, ásványvíz),
  • kimenő posta koordinálása.
Elvárások:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • reprezentatív megjelenés,
  • kommunikatív, kedves személyiség,
  • precizitás, gyors tanulási készség.
Amit kínálunk:
  • Körülbelül 1,5 hónapos időtartam,
  • fix bérezés,
  • színvonalas munkakörnyezet.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület
  • Munkaidő: Teljes munkaidő
  • Referencia szám: MKR
Kapcsolat:
Jelentkezni fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.

Felhívjuk szíves figyelmüket, hogy aki teljes mértékben megfelel az elvárásoknak, csak azokat a jelentkezőket áll módunkban értesíteni, egy héten belül telefonon keresztül.

Kategória
Régió