www.cvonline.hu
Helyettesítő recepciós
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.09.12.
Jelentkezési határidő: 2014.09.16.
Hirdetés azonosító: 513265
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Tanulmányaid mellett van néhány szabad napod? Szeretnéd az idődet hasznosan tölteni? Ha igen, küldd el az önéletrajzod!

HELYETTESÍTŐ RECEPCIÓS kollégát keresünk, alkalmi jelleggel, napi 4/5/6/8 órás mukavégzésre hosszútávon.

Feladatok:
- vendégek fogadása;
- telefonközpont kezelése;
- tárgyalók rendben tartása;
- adminisztráció.

Követelmények
- Minimum középfokú végzettség;
- Magabiztos középfokú angol nyelvtudás;
- Középfokú német nyelvtudás;
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny;
- Megbízhatóság;
- Pontos, precíz munkavégzés.

Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...