www.cvonline.hu

Helyettesítő recepciós, Dunaharasztiba

  • A hirdetés 562 napja lejárt

Kiemelt szellemi és irodai területen dolgozó munkatársak kölcsönzésével és közvetítésével foglalkozó irodánk Partnercége számára
Helyettesítő recepciós munkatársat keresünk.
(Határozott 2 hónapos időtartamra,Dunaharasztiba)

Feladatok:
• Vendégek fogadása és tájékoztatása
• A cég kommunikációs rendszerének teljes körű működtetése: beérkező telefonok, faxok, e-mailek, levelek fogadása, iktatása, megválaszolása, postai ügyintézés
• Utazásszervezés
• Tárgyalások, értekezletek előkészítése, megszervezése
• Kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:
• Minimum középfokú végzettség
• Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
• Felhasználói MS Office ismeret
• Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:
• Versenyképes bérezés
• Határozott idejű munkalehetőség

Munkavégzés helye:
Dunaharaszti

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, kérjük, hogy küldje el részletes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése
Kérjük, jelentkezése során feltétlenül tüntesse fel a tárgyban a pozíció megnevezését!
Köszönjük!

Helyek Dunaharaszti
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol