www.cvonline.hu

Helpdesk operátor / Diszpécser

  • A hirdetés 768 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.

Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Hepldesk operátor / Diszpécser

Feladatok:

  • hibabejelentés fogadása a megrendelőktől a nap 24 órájában
  • az adott probléma megoldásának végigkövetése, dokumentálása, munkalapok készítése
  • napi belejentések / ticketek kezelése az ISS saját CAFM rendszerében
  • autóflotta kezelés: jelentések, dokumentációkezelés és kapcsolattartás angol nyelven
  • kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal
  • szoros együttműködés az operatív vezetőkkel
  • mobil csapat helyszínen történő irányítása, munkájuk szervezése
  • rendszeres karbantartások koordinálása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • SAP, MS Office alapismeretek
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • önálló munkavégzési képesség

Előny:

  • ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat
  • informatikai végzettség
  • adatbáziskezelés, SQL alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • bejelentett teljes munkaidős munkaviszony
  • nemzetközi munkakörnyezet, kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye: Törökbálint

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol