www.cvonline.hu

Helpdesk operátor / Diszpécser

  • A hirdetés 997 napja lejárt

Az ISS Facility Services Kft. a világ és Magyarország élvonalbeli létesítmény-üzemeltetési szolgáltatója. Vállalatunkat a Szolgáltatók Nemzetközi Szervezete (IAOP) évek óta a legjobb szolgáltatók között tartja számon.
Új munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • hibabejelentés fogadása a megrendelőktől a nap 24 órájában
  • az adott probléma megoldásának végigkövetése, dokumentálása, munkalapok készítése
  • napi belejentések / ticketek kezelése az ISS saját CAFM rendszerében
  • autóflotta kezelés: jelentések, dokumentációkezelés és kapcsolattartás angol nyelven
  • autóflottával kapcsolatos számlázás teljes körű előkészítése aláírásra
  • kapcsolattartás a megrendelővel, alvállalkozókkal
  • szoros együttműködés az operatív vezetőkkel
  • mobil csapat irányítása, munkájuk szervezése
  • rendszeres karbantartások koordinálása
  • biztonsági őrök műszakváltásának ellenőrzése, bejelentkeztetés telefonon

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • SAP, MS Office alapismeretek
  • aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • önálló munkavégzési képesség

Előny:

  • ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat
  • informatikai végzettség
  • adatbáziskezelés, SQL alapfokú ismerete

Amit kínálunk:

  • bejelentett munkaviszony 24/48-as műszakbeosztásban
  • nemzetközi munkakörnyezet, kiváló munkakörülmények

Munkavégzés helye:
Budapest, VII. kerület

Jelentkezni önéletrajz beküldésével lehet az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol