www.cvonline.hu

HelpDesk munkatárs

  • A hirdetés 733 napja lejárt

Piacvezető multinacionális vállalat (autóipari beszállító) munkatársat keres a következő pozícióba:

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkavégzés időtartama: Határozatlan

Főbb feladatok:

  • felhasználók második szintű informatikai támogatása, problémamegoldás (Informatikai HelpDesk, Field Service)
  • rendszeradminisztráció
  • napi, adminisztratív jellegű feladatok
  • rendszermonitoring, problémamegelőzés és -megoldás
  • leltározás, kliensek üzembe helyezése, telepítése, cseréje
  • nyomtató karbantartása, kellékanyagok cseréje

Szükséges tapasztalat és kompetenciák:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • informatikai/műszaki végzettség (minimum középfokú)
  • operációs rendszerek ismerete (elsősorban Microsoft)
  • hálózati rendszerek ismerete
  • MS Windows, MS Office alkalmazások mélyreható ismerete
  • WEB-es ismeretek
  • magas szintű HW és SW ismeret
  • tanulási készség
  • minimum alapfokú angol nyelvismeret (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Piacképes fizetés
Helyek Bács-Kiskun
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol