www.cvonline.hu

HelpDesk munkatárs

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő informatikai vállalkozás munkatársat keres a következő pozícióba:

Munkavégzés helye: Budapest

Munkavégzés időtartama: Határozatlan

Főbb feladatok:

  • felhasználók második szintű informatikai támogatása, problémamegoldás (Informatikai HelpDesk, Field Service);
  • rendszeradminisztráció;
  • napi, adminisztratív jellegű feladatok;
  • rendszermonitoring, problémamegelőzés és -megoldás;
  • leltározás, kliensek üzembe helyezése, telepítése, cseréje;
  • nyomtató-karbantartás, kellékanyagcsere.

Szükséges tapasztalat és kompetenciák:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat;
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség;
  • dinamikus, önálló munkavégzés;
  • informatikai/műszaki végzettség (minimum középfokú);
  • operációs rendszerek ismerete (elsősorban Microsoft);
  • hálózati rendszerek ismeretek;
  • MS Windows, MS Office alkalmazások mélyreható ismerete;
  • WEB-es ismeretek;
  • magas szintű HW és SW ismeret;
  • tanulási készség;
  • minimum alapfokú angol nyelvismeret.

Amit kínálunk:

  • jó hangulatú, fiatalos csapat;
  • piacképes fizetés.

Erkölcsi bizonyítvány szükséges!

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol