www.cvonline.hu

HelpDesk munkatárs

  • A hirdetés 946 napja lejárt

Piacvezető multinacionális vállalat (autóipari beszállító) munkatársat keres a következő pozícióba:

Munkavégzés helye: Kecskemét

Munkavégzés időtartama: Határozatlan

Főbb feladatok:

  • felhasználók második szintű informatikai támogatása, problémamegoldás (Informatikai HelpDesk, Field Service)
  • rendszeradminisztráció
  • napi, adminisztratív jellegű feladatok
  • rendszer monitoring, probléma megelőzés- és megoldás
  • leltározás, kliensek üzembe helyezése, telepítése, cseréje
  • nyomtató karbantartás, kellékanyag csere

Szükséges tapasztalat és kompetenciák:

  • hasonló munkakörben szerzett min. 1 éves tapasztalat
  • jó kommunikációs- és problémamegoldó készség
  • informatikai/műszaki végzettség, (minimum középfokú)
  • operációs rendszer ismeretek (elsősorban Microsoft)
  • hálózati rendszer ismeretek
  • MS Windows, MS Office alkalmazások mélyreható ismerete
  • WEB-es ismeretek
  • magas szintű HW és SW ismeret
  • tanulási készség
  • minimum alapfokú angol nyelvismeret (német nyelv ismerete előnyt jelent)
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Jó hangulatú, fiatalos csapat
  • Piacképes fizetés

Érdeklődése esetén küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol