www.cvonline.hu

Helpdesk munkatárs

  • A hirdetés 1257 napja lejárt

Ügyviteli szoftverek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó cég (Symbol Tech Zrt.)

help-desk munkatársat

keres, akinek feladata lenne az ügyfelek támogatása a cég által forgalmazott ügyviteli szoftverek használatával kapcsolatban.

Feladatok:

  • Bejövő telefonok, e-mailek megválaszolása, problémakezelés
  • Symbol Ügyvitel rendszerek teljes körű megismerése

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség és ügyfélközpontúság
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Pontos adminisztrációs képesség
  • Priorizálási készség
  • Irodai szoftvercsomagok magas szintű ismerete

Előny:

  • Informatikai területen szerzett tapasztalat előny
  • Pénzügyi, számviteli, logisztikai ismeretek
  • Ügyviteli szoftverek ismerete

Amit kínálunk:

  • Pontosan körülírt feladatok
  • Irodai, önálló munkavégzés
  • Cégen belüli azonnali szakmai támogatás, belső oktatás

Munkaidő:

  • H-P 9h-17h-ig

Állás:

  • Főállású, bejelentett munkaviszony

Iroda:

  • Budapest XIII. kerület, Lehel út 61.

A fényképes önéletrajzokat a „Jelentkezés” gombra kattintva  várjuk (vagy az alábbi email címen.)

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő