www.cvonline.hu
Helpdesk munkatárs Német és Angol nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.11.26.
Jelentkezési határidő: 2016.12.02.
Hirdetés azonosító: 1095163
lejárt

Kommunikációs és informatikai szolgáltató partnerünk részére angolul és németül beszélő munkatársakat keresünk az alábbi munkakörbe Debrecenbe:

Feladatok:

  • A vállalat nemzetközi ügyfeleinek informatikai jellegű segítségnyújtás egyszerűbb témakörökben telefonon, e-mailen
  • Folyamatos kapcsolattartás a cég külföldi partnereivel
  • Felhasználói szintű informatikai problémák megoldása (például: jelszó újraküldése az ügyfélnek)
  • Együttműködés a munkatársakkal a bonyolultabb problémák eseté

Elvárások:

  • Magabiztos, folyékony német nyelvtudás és minimum középszintű angol
  • MS Office ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Ügyfél-orientált és folyamat-orientált gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Nyitottság a felhasználói szintű informatikai ismeretek elsajátításához

Amit nyújtunk:

  • Tréningek (nyelvi, szakmai)
  • Cafeteria, versenyképes fizetés
  • Nappali munkarend (nincs éjszakai műszak)
  • Dinamikus és fiatalos hangulat
  • Open-plan office

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.