www.cvonline.hu

Helpdesk munkatárs német- angol nyelvtudással

  • A hirdetés 666 napja lejárt

Multinacionális, informatikai és kommunikációs megoldásokban kiemelkedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Helpdesk munkatárs

Német és angol nyelvtudással

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnercégek számítógépes felhasználóival telefonon és e-mailen;
  • A felhasználók problémáinak felvétele, megoldása illetve szükség esetén a feladat továbbítása a következő támogatási szintre;
  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése;
  • Adatbázis gondozás.

Elvárások:

  • Kitűnő, magabiztos NÉMET nyelvtudás és mellette az ANGOL nyelv aktív, középfokú ismerete;
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret;
  • Erős IT affinitás;
  • Jó problémamegoldó képesség;
  • Kiváló kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multikulturális környezet;
  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra;
  • Versenyképes jövedelem.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltűntetésével a következő e- mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012