www.cvonline.hu

Helpdesk munkatárs IT területen

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 932079
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Ezúttal multinacionális pénzügyi  vállalat részére keresünk helpdesk munkatársat, az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Alapvető IT helpdesk feladatok ellátása
  • Sorvezető alapján telefonos segítségnyújtás

Munkaidő: hétfő-péntek 7.30-18.00 között, heti 30-40 óra

Elvárások:

  • IT/műszaki tanulmányok folytatása, nappali tagozaton
  • Heti 30-40 órás munkavégzés vállalása
  • Három hónapos gyakorlati idő
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Nagyfokú empátia, stresztűrés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Releváns, naprakész tapasztalat windows kliens üzemeltetésben
  • Hálózati környezetben szerzett tapasztalat
  • Jó monotonitástűrő képesség
  • Felelősségvállalás
  • Ügyfélközpontú szemlélet

Előnyt jelent:

  • SQL ismeretek előny
  • Alkalmazás üzemeltetési tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • igényes, multinacionális munka környezet
  • bruttó bér: 810 Ft/óra

Amennyiben a munka felkeltette érdeklődésedet, Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.