www.cvonline.hu

Helpdesk munkatárs francia- angol nyelvtudással

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Multinacionális, informatikai és kommunikációs megoldásokban kiemelkedő partnercégünkhöz keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

Helpdesk munkatárs

Francia és angol nyelvtudással

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a partnercégek számítógépes felhasználóival telefonon és e-mailen
  • A felhasználók problémáinak felvétele, megoldása illetve szükség esetén a feladat továbbítása a következő támogatási szintre
  • A probléma-megoldási folyamat rögzítése, dokumentálása, nyomon követése
  • Adatbázis gondozás

Elvárások:

  • Kitűnő, magabiztos FRANCIA nyelvtudás és mellette az ANGOL nyelv aktív, középfokú ismerete
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Erős IT affinitás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, multikulturális környezet
  • Lehetőség a folyamatos idegen-nyelv használatra
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát, bérigény és munkakör feltűntetésével a következő e- mail címre várjuk: E-mail cím megjelenítése

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012