Helpdesk munkatárs - 1 éves határozott idejű munkaszerződéssel (Budapest)
IT Services Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 785567
lejárt
FELADAT

Feladatok

 - Elsődleges   kapcsolattartás vállalati ügyfeleink számára

 - Folyamatos   kommunikáció, kapcsolattartás, bejelentések fogadása az ügyfelektől

 - Irodai munkavégzés   során felmerülő IT problémák megoldása

 Elvárások

 - Legalább középfokú   végzettség

 - Legalább középfokú   angol nyelvtudás (szóban és írásban)

 - Informatika iránti   érdeklődés

 - MS Office alapos   ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)

 - Ügyfélközpontú   gondolkodás

 - Jó   problémafelismerő- és megoldó képesség

 - Jó stressztűrő   képesség

 - Csapatmunkára való   képesség

Előny: hasonló területen   szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

 - Fiatal és barátságos csapat

 - Széleskörű tudás   megszerzésének lehetősége

 - Rugalmas   munkaidő

 - Ergonomikus,   modern környezet az Infoparkban

Kérünk,   hogy magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzodat honlapunkon   keresztül küldd el!

Link megjelenítése Állásajánlatok menüpont

Keresés állásazonosító alapján: 80352

PROFIL

Kategória
IT / Informatika
Régió