www.cvonline.hu

Helpdesk gyakornokot

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.24.
Hirdetés azonosító: 921076

keresünk Magyarország egyik vezető nemzetközi piackutató intézetéhez

Feladatok:
  • Kérdezői problémák, letöltési hibák, géphibák, program használati hibák kezelése (telefonon és online), megoldása
  • Statisztikák, adatösszesítés készítése
  • Gépcserék (Laptop, Tablet) szervezése
  • Adatfelvételi eszközök (Laptop, Tablet) technikai előkészítése
  • Kérdőív tesztelés
Elvárások:
  • Felsőfokú tanulmányok folytatása NAPPALI tagozaton,
  • IT eszközök ismerete (Android Tablet előny),
  • MS Office kezelése erős felhasználói szinten (alap SPSS tudás előny)
  • Középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Átlagon felüli kommunikációs készség és stressz tűrés.
Amit kínálunk:
  • Bruttó 900 Ft/óra
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Egyéb:
  • Munkaidő:
  • Heti 25-30 óra (H-P 10-19 óra között)
  • Munkavégzés helye: Budapest, XIII. kerület
Kapcsolat:
Fényképes önéletrajzodat küld el a E-mail cím megjelenítése-ra. Leveled tárgya legyen GF-HELP!