www.cvonline.hu

Helpdesk gyakornok

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.06.
Hirdetés azonosító: 1087507

Piacvezető telekommunikációs partnercégünk részére keresünk diák munkatársat.
Feladatok:

  • Klasszikus Helpdesk tevékenység ellátása, bejövő és kimenő hívások kezelése
  • Hűséghosszabbítások (lejáró szerződések felhívása, szerződés hosszabbítás, annak a célcsoportnak, akiknél nincs potenciál)
  • Termékkivezetések (tájékoztatás csomag megszűnéséről, új termékekre átvezetésről)
  • Minden olyan kampány kezelése, ami sales tevékenységet nem tartalmaz

Elvárások:
  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önállóság, pontos és precíz munkavégzés

Juttatások:
  • Fizetés bruttó 1000 forint/óra+jutalék
  • Hosszú távú munkavégzés
  • Szakmai fejlődési és előlépési lehetőség
  • Multinacionális munkakörnyezet

  • Ha felkeltettük érdeklődésed, várjuk, fényképes önéletrajzod a megadott e-mail címre.

Munkavégzés helye:
  • Budapest