www.cvonline.hu

HELPDESK-es munkatárs

  • A hirdetés 1236 napja lejárt

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „Eurpoean Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

HELPDESK munkatárs

Feladat:

  • Ügyfélszoftver teljes körű támogatása (beérkező vevői igények, hibák kezelése, oktatások mind telefonon, mind írásban)
  • A Program súgójának aktualizálása és fejlesztése
  • Adminisztratív és riportálási feladatok

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (IT-hez kapcsolódó végzettség előny)
  • Helpdesk tapasztalat
  • Kiemelkedő kommunikációs- és problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, pontosság
  • Magabiztos EXCEL és SZÁMÍTÓGÉP kezelés (Windows)

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő munkakör
  • Versenyképes jövedelem (13. havi fizetés)
  • Alkalmazotti munkaviszony
  • Folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • Folyamatosan fejlődő, nemzetközi vállalati környezet

Munkavégzés helye: Alsónémedi

Munkaidő: 08:00 - 17:00

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal az alább megadott e-mail címen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
IT / Informatika
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő