www.cvonline.hu

Help Desk

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.09.20.
Hirdetés azonosító: 1025683
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

A magyarországi távközlési piac több mint 15 éve kiemelt szereplője megbízásából keresünk új munkatársat.

Feladatok:

  • Szerverüzemeltetés
  • Szerver hibajegyek regisztrálása
  • Egyszerűbb hibák kijavítása

Elvárások:

  • Általános hardver ismeret
  • Aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Önállóság, megbízhatóság

Munkaidő: Heti 2-3 nap vállalása 8:00-20:00-ig vagy 20:00-8:00-ig, a hét minden napján van lehetőség dolgozni.

Előnyt jelent:

  • IT tanulmányok
  • Szerverüzemeltetési tapasztalat
  • Érdeklődés a szerverüzemeltetés iránt

Amit kínálunk:

  • Multinacionális vállallati környezet
  • Lehetőség szakmai fejlődésre
  • Bruttó diákbér: 800-900 Ft /óra

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg! Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!