www.cvonline.hu

HELP DESK MUNKATÁRS

Hozzáadva: 2017.08.20.
Hirdetés azonosító: 1076284

Call center partnerünk hosszú távú munkavégzéshez keres IT és telefonos területre kollégákat impulzív, dinamikus munkakörnyezetbe, az alábbi munkakörbe:
Feladatok:
  • Lakossági előfizetőktől beérkező hívások fogadása
  • Tájékoztatás az internet, televízió, telefonszolgáltatásokkal kapcsolatos szakmai kérdésekben telefonon és e-mailen keresztül
  • Hibajegyek teljes körű kezelése, és folyamatok dokumentálása
  • Problémák orvoslása
  • Szakmai tanácsok adása

Elvárások:
  • Középszintű Windows XP, Windows 7 ismeret
  • TCP/IP protocol ismerete
  • Levelező rendszerek ismerete (Thunderbird, Outlook)
  • Hálózati eszközök ismerete
  • Ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készségek
  • Monotónia - és stressztűrő képesség
  • Műszaki szemlélet

Juttatások:
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Tervezhető, hosszú távú munkalehetőség
  • Fix alapbér+mozgó bér
  • Munkavégzés helye: Budapest, 13. kerület

Előnyök:
  • Help Desk-es munkatapasztalat

  • Magyar nyelvű önéletrajzát a megadott e-mail címre várjuk.

Munkavégzés helye:
  • Budapest