www.cvonline.hu

Help desk munkatárs Level 1,2

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.08.14.
Jelentkezési határidő: 2015.08.21.
Hirdetés azonosító: 938398
lejárt

Help Desk Level 1 és Level 2 munkatárs pozíciókba keresünk elkötelezett jelentkezőket multinacionális partnerünkhöz, akik piacvezetők a kiszolgáló központok területén.
Megbízónk a magyarországi csapat bővítésére keres pályakezdő és tapasztalt jelentkezőket.

A vállalat versenyképes fizetést, szakmai tréninget, előrelépési lehetőséget, összetartó csapatot és támogató ügyvezetést kínál a jelentkezők számára.

A Help Desk munkatárs legfontosabb feladatai:

• Nemzetközi ügyfeleink informatikai támogatása telefonon, e-mailen és faxon
• Folyamatos kapcsolattartás külföldi partnereinkkel
• Hibajegy kezelés: hibajegyek kiosztása, követése
• Tanácsadók támogatása és teljesítményének követése a kiadott hibajegyekre vonatkozóan

• Felhasználói szintű IT problémák megoldása

Legfontosabb elvárások a Help Desk munkatárssal szemben:

• Minimum középfokú végzettség
• Felsőfokú angol és egy európai nyelv felsőfokú ismerete (német /francia /spanyol /olasz/ holland/portugál)
• MS Office alapos ismerete (Word, Excel, Power Point, Outlook)
• Ügyfélközpontú gondolkodás
• Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
• Jó stressz- és monotonitástűrés
• Csapatmunkára való képesség

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, továbbá szeretne egy haladó szellemű és fejlődő csapat része lenni, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.