www.cvonline.hu

Hegesztőüzem csarnokvezető

  • Frissítve 54 napja

Nemzetközi vasúti járműgyártó partnercégünk számára keresünk tapasztalt, vezetői ambíciókkal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Minőségileg kifogástalan termékek előállítása a költség és határidős előirányzatok betartásával
  • A hozzá tartozó projektek vezetése a termelési ütemtervnek megfelelően
  • A termeléshez szükséges eszközök és alapanyagok felmérése, ellenőrzése
  • A gyártott termékek azonosítása, gyártásközi dokumentumok adminisztrációja és azok ellenőrzése
  • A munkadarabok jelölésének és nyomon követesének megszervezése, végrehajtása, dokumentálása
  • A gyártási dokumentáció szakszerű kezelése, illetve annak biztosítása alsóbb szinteken egyaránt
  • A hegesztési utasítások betartása, betartatása, a betartás ellenőrzése
  • A minőségbiztosítási osztály informálása a legyártott alkatrészekről
  • Termék nem megfelelőségének kezelése, adminisztrációja
  • A személyzet irányítása, a munkatársakhoz kapcsolódó vezetői feladatok ellátása, munkaidő-menedzsment, munkaszervezés és beosztás

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (szakközépiskola/technikum)
  • Hegesztőüzemben, legalább 30 fő vezetésében szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek

Személyes kompetenciák:

  • Kiváló szervezőkészség és rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Minőségorientált szemlélet és munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gépészmérnöki vagy egyéb felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Aktív kommunikációképes német nyelvismeret szóban és írásban
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói képesítés (VT, PT)

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű cafeteria (teljesítményprémium, jelenléti prémium, magán egészségbiztosítás, egyéb egészségmegőrző- és sportszolgáltatások, színvonalas üzemi étterem kedvező étkezési lehetőség)

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.