www.cvonline.hu

Hegesztőüzem csarnokvezető

  • A hirdetés 323 napja lejárt

A Stadler Rail Csoport olyan nemzetközi, független vasúti járműgyártó vállalat, amely csúcsminőségű termékeivel a regionális, elővárosi és városi gyorsvasúti közlekedésre, valamint a könnyű városi vasúti és villamos szegmensekre koncentrál. A Csoport szolnoki munkavégzésre keres új munkatársat a következő munkakörbe:

Feladatok:

  • Minőségileg kifogástalan termékek előállítása a költség és határidős előirányzatok betartásával
  • A hozzá tartozó projektek vezetése a termelési ütemtervnek megfelelően
  • A termeléshez szükséges eszközök és alapanyagok felmérése, ellenőrzése
  • A gyártott termékek azonosítása, gyártásközi dokumentumok adminisztrációja és azok ellenőrzése
  • A munkadarabok jelölésének és nyomon követésének megszervezése, végrehajtása, dokumentálása
  • A gyártási dokumentáció szakszerű kezelése, illetve annak biztosítása alsóbb szinteken egyaránt
  • A hegesztési utasítások betartása, betartatása, a betartás ellenőrzése
  • A minőségbiztosítási osztály informálása a legyártott alkatrészekről
  • Termék nem megfelelőségek kezelése, adminisztrációja
  • A személyzet irányítása, a munkatársakhoz kapcsolódó vezetői feladatok ellátása, munkaidő-menedzsment, munkaszervezés és beosztás

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki végzettség (szakközépiskola / technikum)
  • Hegesztőüzemben, legalább 30 fő vezetésében szerzett vezetői tapasztalat
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló szervezőkészség és rendszerszemlélet
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Proaktív, önálló munkavégzés
  • Minőségorientált szemlélet és munkavégzés

Előnyt jelent:

  • Gépészmérnöki vagy egyéb felsőfokú műszaki szakirányú végzettség
  • Aktív kommunikációképes német nyelvismeret szóban és írásban
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói képesítés (VT, PT)

Amit kínálunk:
Versenyképes javadalmazási csomag az alapbéren felüli plusz juttatásokkal, innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet, kiemelkedő munkabiztonság és egészségvédelem, lehetőség a további egyéni fejlődésre és előrelépésre!

Juttatási csomagunk főbb plusz elemei közt szerepel:

  • Széleskörű cafeteria rendszer kiemelkedő havi keretösszeggel
  • Teljesítményprémium
  • Jelenléti prémium
  • Magán egészségbiztosítás
  • Egyéb egészségmegőrző és sport szolgáltatások
  • Kiemelkedő üzemi étterem és étkezési lehetőség

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő