www.cvonline.hu

Hegesztőrobot programozó

  • A hirdetés 97 napja lejárt

A prémium késztermékeket gyártó PNH Kft. Egy folyamatosan fejlődő, osztrák tulajdonú és irányítású FÉMIPARI cég, mely Nyugat Európa piacvezető partnereit szolgálja ki széles termékskálán mozgó kínálatával.

Cégünk az elmúlt években, a regionális munkaerő piac meghatározó foglalkoztatójává nőtte ki magát.
CSAPATUNK ERŐSÍTÉSÉRE KERESSÜK ÚJ KOLLÉGÁNKAT A KÖVETKEZŐ POZÍCIÓBA:

Feladatok:

  • Hegesztőrobot Programozása
  • Hegesztőrobot kiszolgálása nyersanyaggal, ill. előhegesztett elemekkel
  • Hegesztőrobot kezelők támogatása
  • Hegesztőrobot által hegesztett szerkezetek ellenőrzése, utánhegesztése
  • Kisebb korrekciók elvégzése
  • Hegesztőrobot kezelése, karbantartása dokumentációk szerint
  • Termelési folyamatok betartása
  • Folyamatos egyeztetés a csoportvezetővel
  • Első darab minőségi ellenőrzése
  • Műszaki dokumentációk értelmezése

Elvárások:

  • Hegesztő vagy lakatos végzettség
  • CNC Programnyelvek ismerete
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló műszaki érzék, Jó problémamegoldás
  • Megbízhatóság
  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség
  • Tanulási hajlandóság
  • 3 műszakos munkarendben való munkavégzés

Előny: szakmunkás, technikusi, mérnöki végzettség

Amit kínálunk:

  • Fejlődő és munkatársait képező vállalat
  • Rendezett, modern üzemi környezet
  • Barátságos munkatársak, csapatmunka
  • Munkába járás támogatása, béren kívüli juttatások

Munkavégzés helye: PNH Kft, Vasvár Petőfi S. u. 81.
Bővebb információ: Link megjelenítése
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, várjuk szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre!

Helyek Vasvár
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakmunkásképző
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő