www.cvonline.hu
Hegesztőrobot programozó
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.23.
Jelentkezési határidő: 2016.09.26.
Hirdetés azonosító: 1081502

Folyamatosan bővülő gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Hegesztőrobot programozása
  • Hegesztőrobot kiszolgálása nyersanyaggal, ill. előhegesztett elemekkel
  • Hegesztőrobot kezelők támogatása
  • Hegesztőrobot által hegesztett szerkezetek ellenőrzése, utánhegesztése
  • Kisebb korrekciók elvégzése
  • Hegesztőrobot kezelése, karbantartása dokumentációk szerint
  • Termelési folyamatok betartása
  • Folyamatos egyeztetés a csoportvezetővel
  • Első darab minőségi ellenőrzése
  • Műszaki dokumentációk értelmezése

Elvárások:

  • Hegesztő vagy lakatos végzettség
  • CNC programnyelvek ismerete
  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat
  • Kiváló műszaki érzék, jó problémamegoldás
  • Megbízhatóság
  • Önálló, határozott, agilis, terhelhető személyiség
  • Tanulási hajlandóság
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Modern munkakörnyezet
  • Multinacionális környezet
  • Versenyképes juttatási csomag

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.