www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.21.
Hirdetés azonosító: 927286

Magyar tulajdonú, fém- és acélszerkezetgyártással foglalkozó partnercégünk számára keresünk kollégát Hegesztőmérnök munkakörbe

Feladatok:
  • Gyártási folyamat hegesztéssel kapcsolatos tevékenységeinek felelős koordinációja
  • A hegesztés technológiai és technikai fejlesztése
  • Hegesztési felügyelet ellátása
  • Hegesztési utasítások elkészítése
  • Műszaki konzultáció
Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Hegesztési területen szerzett minimum 3 éves szakmai gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Előny:
  • Kommunikációképes, aktív német és/vagy angol nyelvtudás
  • Egyedi gépgyártás területén szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Korrekt munkakörülmények
Munkavégzés helye:
  • Zalaegerszeg
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Zala megye/ Zalaegerszeg
Kapcsolat:
Jelentkezését fényképes, részletes szakmai önéletrajz megküldésével a zalaegerszeg@prohuman e-mail címre várjuk, a tárgy mezőben a pozíció (Hegesztőmérnök) megjelölésével.

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Zalaegerszeg