www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök

  • A hirdetés 826 napja lejárt

Feladatok:

  • Gyártási folyamatok hegesztéssel kapcsolatos tevékenységeinek koordinációja
  • Új termékek hegesztési technológiájának meghatározása
  • 141-es hegesztési eljárások, AVI vagy láng hegesztési eljárások felügyelete, ellenőrzése.
  • Hegesztők felügyelete, gyártás napi szintű támogatása, műszaki problémák kezelése

Elvárások:

  • TÜV által kiállított tanúsítvány
  • Hegesztőmérnöki szakképesítés (EWE, MSZN-287)
  • Hasonló munkakörben szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Jó kommunikációs, problémamegoldó és szervező készség
  • Rugalmasság, határozottság, döntésképesség, kreativitás, vezetői készség

Jelentkezés: fényképes szakmai önéletrajz küldésével, nettó bérigény megjelölésével az alábbi e-mail címen lehet.

Link megjelenítése

Tárgy: „ Hegesztőmérnök”

Helyek Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő