www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök

  • A hirdetés 997 napja lejárt
Stabil, multinacionális gyártócéghez keresünk HEGESZTŐMÉRNÖK kollégát!

Munkavégzés helye: Miskolc környéke.

Feladatok
  • Hegesztési folyamatok megtervezése, kivitelezése
  • A hegesztőüzem munkájának napi szintű támogatása
  • Új termékek bevezetésének támogatása, prototípusgyártás
  • Hegesztési, hőkezelési technológiai és személyi dokumentációk elkészítése és karbantartása
  • Hegesztőkészülékek szükségességének felmérése, ezek termelésbe való bevezetése
  • Hegesztő munkaterület működésének racionalizálása
  • Megfelelő elrendezés és munkakörnyezet kialakítása
  • Közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében
  • ISO 3834-2 és EN-15085 auditok irányítása, hegesztőüzem ezeknek való megfelelőségének biztosítása
  • A termelési területen dolgozó kollégák oktatása, képzése

Elvárások
  • Műszaki főiskolai / egyetemi hegesztőmérnöki végzettség
  • IWE/ EWE (Nemzetközi/ európai hegesztőmérnök) képesítés
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves hegesztési területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

Amit partnercégünk kínál
  • Multinacionális vállalati környezet
  • Versenyképes fizetés
  • Bejárás támogatás
  • Cafeteria juttatás
  • Folyamatos képzési, fejlődési lehetőség
  • Lakhatás támogatás

Kelly Services Hungary már a Facebook-on és a Twitter-en is!