www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.11.17.
 Hirdetés azonosító: 745949
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Gyártó a márka mögött

A Sanmina világszerte több mint 100 telephelyen, mintegy 45 000 alkalmazottjával az elektronikai, elektromechanikai bérgyártó szektor egyik legdominánsabb képviselőjének számít az automatizálas, az elektronikai gyártás, a számítástechnika, a kommunikáció, a hadi- és űrtechnika, valamint a gyógyászati és a multimedia piacokon.

A Miskolc melletti Alsózsolcai Ipari Parkban zöldmezős beruházás keretében 2002- ben létesített Sanmina Magyarország Kft. a Sanmina Mechanikai Rendszerek Divízió gyáraként fémmegmunkálással, telekommunikációs kapcsolószekrények, bázisállomások összeszerelésével foglalkozik.

Az elmúlt években a régió egyik  legjelentősebb munkáltatójává váltunk. Dolgozói létszámunk jelenleg meghaladja az 500 főt.

Amit kínálunk:

Multinacionális vállalati környezet, bejárás támogatás, Cafeteria juttatás, előrejutási lehetőség

Az alábbi munkakörre várjuk a jelentkezéseket:

Hegesztőmérnök

Feladatok:

  • Hegesztési folyamatok megtervezése, kivitelezése.
  • A hegesztőüzem munkájának napi szintű támogatása.
  • Új termékek bevezetésének támogatása, prototípusgyártás.
  • Hegesztési, hőkezelési technológiai és személyi dokumentációk elkészítése és  karbantartása.
  • Hegesztőkészülékek szükségességének felmérése, ezek termelésbe való bevezetése.
  • Hegesztő munkaterület működésének racionalizálása. Megfelelő elrendezés és munkakörnyezet kialakítása.
  • Közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében.
  • ISO 3834-2 és EN-15085 auditok irányítása, hegesztőüzem ezeknek való megfelelőségének biztosítása.
  • A termelési területen dolgozó kollégák oktatása, képzése.

Elvárások:

  • Műszaki főiskolai / egyetemi hegesztőmérnöki végzettség
  • IWE/ EWE (Nemzetközi/ európai hegesztőmérnök) képesítés
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 5 éves hegesztési területen szerzett mérnöki tapasztalat
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el a magyar és/vagy angol nyelvű önéletrajzát- a pozíció megjelölésével- az alábbi e-mail címre:

E-mail cím megjelenítése

Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió
Alsózsolca