www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök

  • A hirdetés 12 napja lejárt

Pozíció leírása:

Gyártástechnológiai folyamatok (lézer és védőgázas ívhegesztés) szakmai felügyelete és optimalizálása,
Hegesztések analízise, hibaokok feltárása,
A folyamatok problémamentes működésének biztosítása,
Minőségjavító intézkedések bevezetése és nyomon követése,
Quality osztály támogatása, selejtcsökkentő akciókban, költségcsökkentő intézkedésekben való részvétel,
Anyag és folyamatváltozások ellenőrzése és felkövetése,
Kapcsolattartás a vevőkkel és beszállítókkal.

Követelmények:

Műszaki diploma (gépészmérnök, mechatronikai mérnök)
Tapasztalat lézer- és védőgázas ívhegesztésben
Társalgási szintű ANGOL nyelvtudás
Ipari robotokkal kapcsolatos programozási és üzemeltetési ismeretek

Munkavégzés helye:

Veszprém megye

Jelentkezek az állásra a E-mail cím megjelenítéseemail címen keresztül!

A fényképes önéletrajzokat magyar és angol nyelven is várjuk.

Kérjük a levél tárgyába írja be a pozíció nevét és a referencia számát. Köszönjük!

Ha szeretne az aktuális állásainkról mindig értesülni, akkor Link megjelenítése tud belső adatbázisunkba regisztrálni.

Hire-One Személyzeti Tanácsadó Kft. Nyilvántartási szám: 3376-1/2008.

További információ esetén kérjük az alábbi telefonszámokon szíveskedjenek érdeklődni: +36 34/480-380}

Elvárás

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Amit ügyfelünk kínál:

Versenyképes jövedelem és juttatások
Stabil vállalati háttér, fiatal dinamikus csapat
Fejlődési lehetőségek, külföldi betanulás

Trenkwalder Kft

Multinacionális autóipari megbízónk számára ker...
Veszprém, Veszprém

Hegesztő technológus /Hegesztőmérnök

Hire-One Kft.

Pozíció leírása:A felelősségi köréhez tartozó t...
Mór

Hegesztőmérnök (Referenciaszám: KJ-1125)

Man at Work Kft.

Feladatok: Új termékek esetén a hegesztés techn...
Veszprém