www.cvonline.hu

HEGESZTŐMÉRNÖK

  • Frissítve 19 napja

Multinacionális autóipari beszállító (Tesla, Jaguár, Aston Martin) megbízónk részére keresünk

kollégát

FELADATOK:

  • Költség- és minőséghatékonyság szempontjából fejleszteni a hegesztési technológiát, koncepciót, valamint a munkamódszert
  • Beállítani és programozni a hegesztő készülékeket, meghatározni a hegesztési paramétereket
  • Prototípus- és mintagyártásokat végezni
  • Megvalósíthatósági javaslatok összeállítása
  • Új termék bevezetése a szériagyártásba
  • Vevői igények megvalósíthatóságának értékelése
  • A módosítási igények egyeztetése
  • Szoros együttműködés a  technológiával, termékfejlesztéssel, vevőkkel és beszállítókkal a hegesztési szolgáltatások, technológia folyamatos fejlesztése érdekében

Elvárások:

  • Legalább 7 év releváns hegesztési tapasztalat
  • A hegesztési szabványok és vizsgálati módszereket ismerete
  • A MÍG/MAG/CMT hegesztések ismerete
  • Alumínium hegesztési ismeretek, tapasztalatok
  • Angol és/vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

Előny:

  • Hegesztőmérnöki végzettség és autóipari tapasztalat

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye Székesfehérvár
Kategória Gyártás / Termelés, Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Székesfehérvár