www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.25.
Jelentkezési határidő: 2017.05.13.
Hirdetés azonosító: 1090523

Pozíció leírása / Job description

Budapesti telephelyű, 165 éves sikeres múltra visszatekintő, világvezető erőművi beszállító cég keres folyamatosan bővülő megrendelések és portfólió szélesítése miatt motivált hegesztőmérnök kollégát.

Feladatok:

- A termeléshez kapcsolódó hegesztési folyamatok koordinációja
- A hegesztett termékek a vevői követelményeknek, a műszaki előírásoknak, szabványoknak és specifikációknak megfelelő gyártása érdekében a terület hegesztésfelügyeleti feladatainak koordinációja.
- Hegesztési & hőkezelési technológiák (WPS, hegesztési, forgatási sorrend) kidolgozása, nyilvántartása, archíválása, karbantartása; és átadása az előkészítés technológusai számára.
- A gyártási dokumentáció elkészítése hegesztési és hőkeze-lési szempontból.
- A hegesztési és hőkezelési munkák kivitelezésének ellenőrzése az érvényes jogszabályok, állami szabványok és az ide vonatkozó vállalati szakmai utasítások, illetve igény esetén nemzetközi előírások betartása mellett.

Elvárások:

- Okleveles hegesztő szakmérnök, (EWE vagy IWE)
- Angol és/vagy német nyelvtudás
- Hegesztéstechnológiai ismeretek
- Precíz munkavégzés
- Megbízhatóság,
- Terhelhetőség

Amit kínálunk:

- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget
- Kiemelkedő, teljesítményt elismerő jövedelemcsomagot
- Modern, nemzetközi munkakörnyezetet
- A külföldi munkavégzés ideje alatt alapbéren felüli extra napidíj

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a