www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök

  • Frissítve 56 napja

Nemzetközi vasúti járműgyártó partnercégünk számára keresünk tapasztalt, vezetői ambíciókkal rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • A nagyvasúti alumínium kocsiszekrények EN 15085 szabvány szerinti gyártásának felügyelete
  • A hegesztésfelügyeleti osztály munkatársainak irányítása, támogatása, ellenőrzése
  • A hegesztésfelügyeleti vezető helyettesítése
  • A hegesztési és kapcsolódó technológiák kidolgozása, karbantartása, fejlesztése
  • A hegesztők munkájának folyamatos ellenőrzése és értékelése
  • A hegesztők képzése, munkapróbáztatások, hegesztői minősítések elvégzése
  • Tanúsító és vevői auditokkal kapcsolatos feladatok ellátása (felkészítés, részvétel)
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Anyagvizsgálatok elvégzése ill. szervezése

Elvárások:

  • Hegesztő szakmérnöki végzettség (EWE/IWE)
  • Minimum 2 éves releváns szakmai gyakorlat
  • Legalább kommunikációképes német és/vagy angol nyelvismeret

Személyes kompetenciák:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Kiváló szervezőkészség
  • Határozott, dinamikus és proaktív attitűd

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Széleskörű cafeteria (teljesítményprémium, jelenléti prémium, magán egészségbiztosítás, egyéb egészségmegőrző- és sportszolgáltatások, színvonalas üzemi étterem kedvező étkezési lehetőség)

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Kategória Mérnök / Műszaki
Régió Magyarország