www.cvonline.hu

HEGESZTŐMÉRNÖK

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.08.22.
Hirdetés azonosító: 1061392

Megbízónk anyavállalata nagy tradíciójú német gépgyártó, amely az építőipar és a mezőgazdaság számára gyárt rakodógépeket. Kaposváron működő gyárában a gépek részegségei és egyéb acélszerkezetek készülnek korszerű hegesztési, megmunkálási, felületkezelési és szerelési technológiák alkalmazásával.  A vállalat az elmúlt években bővült, új gyártósorokat és berendezéseket helyezett üzembe. A növekvő gyártási feladatokhoz kapcsolódóan számára szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A hegesztési technológiák kidolgozásának szakmai irányítása, fejlesztése és ellenőrzése
  • Új hegesztési eljárások tesztelése, bevezetése
  • Hegesztő minősítési rendszer felügyelete és működtetése
  • Hegesztési tevékenység irányítása, felügyelete, hegesztési munkák szakmai felügyelete
  • A hegesztő üzemek folyamatainak optimalizálása
  • A gyártás és termékek nyomon követése, naprakész ismerete, problémák hatékony kezelése
  • Hegesztési munkák szakszerűségének, minőségének ellenőrzése
  • Ajánlatkérések gyárthatósági felülvizsgálata, hegesztési kalkulációk készítése
  • Hegesztők oktatása, szakmai fejlesztése

Elvárások

  • Gépészmérnöki végzettség, ideálisan hegesztési szakirány/ hegesztő szakmérnöki oklevél EWE/IWE hegesztőmérnöki diploma
  • Hegesztési szakmai szabványok ismerete
  • Angol vagy német nyelvtudás
  • Legalább 2 év hegesztési területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Jó kommunikációs készségek, vezetői rátermettség
  • Elemző, problémamegoldó gondolkodás, céltudatosság, kitartás

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Korszerű technológiák (Pl. robothegesztés) elsajátítása és továbbfejlesztése
  • Fejlődésorientált, csapatszellemű vezetés
  • Korszerű és fejlődő gyártási környezet

A munkavégzés helye

Kaposvár

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: HEGESZTŐMÉRNÖK, Kaposvár

Kategória

Gyártás / Termelés

Régió

Somogy