www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök

  • A hirdetés 462 napja lejárt

Autóipari alkatrészek gyártásával, szerszámkészítéssel foglalkozó cégünkhöz keresünk

hegesztőmérnök

kollégát budapesti, XV. kerületi telephelyre.

Feladatok:

  • Hegesztési technológiák készítése
  • Hegesztőüzemi folyamat optimalizálása
  • Anyagszükséglet, technikai feltételek meghatározása
  • Kapcsolódó dokumentációk készítése, naprakészen tartása
  • Részvétel az új gépek beüzemelésében
  • Ciklusidők számítása
  • Közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében

Elvárások:

  • Hegesztőmérnöki vagy gépészmérnöki végzettség
  • Hegesztőüzemi tapasztalat
  • Gyártási folyamat ismerete
  • Automatizálási ismeretek
  • PLC vezérlés ismerete
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Autóipari cégnél szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Autóipari projectekben való részvétel
  • Stabil hátterű, magyar tulajdonú cég

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német