Ez az állas inaktív
www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök - Veszprém megye (Referenciaszám: KJ-1125)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.11.03.
Jelentkezési határidő: 2016.12.09.
Hirdetés azonosító: 1074703

Feladatok:

  • Új termékek esetén a hegesztés technológiai tervezése, fejlesztése
  • Hegesztési folyamatok, paraméterek meghatározása
  • Hegesztő üzem munkájának koordinálása, munka utasítások elkészítése, műszaki konzultáció
  • Közreműködés új technológiák vizsgálatában, auditokra történő felkészülésben
  • Közreműködés a minőségirányítási és költségcsökkentési feladatok elvégzésében
  • Hatékonyságvizsgálat, a folyamatok folyamatos felülvizsgálata és fejlesztése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal
  • A munkaterületéhez tartozó berendezések műszaki felügyelete
  • Változások előkészítése és beintegrálása a gyártási folyamatba
  • Robotikával kombinált hegesztési rendszerek integrálása
  • Műszaki dokumentációk készítése és folyamatos ellenőrzése (műveleti dokumentációk, tartalék alkatrészek, rajzok)

 Elvárások:

  • Gépészmérnök végzettség
  • Több éves, hegesztési területen szerzett tapasztalat
  • Hegesztési és robottechnikai ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Önálló, szisztematikus munkavégzés, terhelhetőség, minőségközpontúság

 Előny:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat

 A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:
Veszprém megye

A munkáltató profilja:
A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy amerikai érdekeltségű, globális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:
Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzait e-mail címünkre a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó KJ-1125-ös referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet Kovács Juditnál a 20/447-68-48-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)