www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök (műanyagosos területre)

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.19.
Hirdetés azonosító: 1075293
lejárt

Gyártási tapasztalattal rendelkező Hegesztőmérnököt keresünk műanyagos területre. Megbízónk egy német tulajdonú multinacionális, autóipari gyártó vállalat. A munkavégzés helye Budapesten található.

A Hegesztőmérnök legfontosabb feladatai lesznek:

- Műanyag hegesztőgépek technologizálása (ultrahangos, meleglevegős, infravörös, vibrációs hegesztőgépek)
- Költségoptimalizálási lehetőségek keresése
- Árajánlatok bekérése célgép gyártoktól
- Kapcsolattartás a célgép gyártókkal, gép gyártásának nyomon követése
- Mintagyártásban való részvétel Németországban és Magyarországon
- Gépek, berendezések beüzemelése, átadása szériagyártásnak
- Gép specifikációk felállítása együttműködésben a társosztályokkal

Legfontosabb elvárások a Hegesztőmérnökkel szemben:

- Gépészmérnök végzettség
- Gyártásban szerzett minimum 1-2 éves szakmai tapasztalat
- Előny a fröccsöntési területen szerzett tapasztalat
- Aktív középszintű német nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Utazási hajlandóság
- B kategóriás jogosítvány

- Határozott fellépés, csapatmunkára való képsesség

Éves juttatási csomag: 5.200.000 FT-tól.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését és végzettsége, tapasztalata egyezik az elvárásokkal, magyar és német nyelvű önéletrajzával jelentkezzen a hays.hu weboldalon keresztül.
Munkavégzés helye: Budapest