www.cvonline.hu

Hegesztőmérnök - Mór (Referenciaszám: HM-1666)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.02.28.
Jelentkezési határidő: 2016.12.07.
Hirdetés azonosító: 1074271

Elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség
  • Min. 1 éves termelés közeli projekttapasztalat folyamatmérnökként, gyártómérnökként préselt lemez hegesztés területen
  • Kommunikációképes angol nyelvismeret, német előnyt jelent
  • Előny az autóipari tapasztalat

Feladatok:

  • Hegesztő terület folyamatmérnöki támogatása
  • Új projekt keretein belül hegesztési technológiák megismerése
  • Hegesztőszerszámok specifikálásának és gyártatásának követése, támogatása

A munkáltató ajánlata:

  • Versenyképes bérezés
  • Béren kívüli juttatások: cafeteria, 13. havi fizetés, albérlet vagy bejárás támogatás
  • Multinacionális környezet, kiemelkedő munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai továbbképzések

A munkavégzés helye:

Fejér megye, Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. egy budapesti központú mérnöki szolgáltató Partnercége részére toboroz és közvetít főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a pozícióhoz tartozó HM-1666-os referenciaszámot e-mailben.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

Kategória Gyártás / Termelés
Régió Fejér
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő