Nemzetközi, stabil háttérrel rendelkező gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

HEGESZTŐMÉRNÖK
 (HF 11-7812)

pozícióba.

Feladatok

  • Hegesztési folyamatok meghatározása, fejlesztése
  • Hegesztendő alkatrészek legyártása
  • Új termékek bevezetésének támogatása
  • Gépek, berendezések optimális működésének biztosítása
  • Munkatársak oktatása

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: hegesztőmérnök, gépészmérnök)
  • Hegesztési területen szerzett néhány éves tapasztalat
  • IWE / EWE képesítés megléte előnyt jelent
  • Előny: aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Stabil, nemzetközi háttér
  • Kiemelkedő jövedelem

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Borsod-Abaúj-Zemplén megye
  • Munkakezdés: Akár azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, magyar és angol nyelvű
önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7812"-es referenciaszám és a
pozíció feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése