www.cvonline.hu

Nemzetközi gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

HEGESZTŐMÉRNÖK

 (HF 10-7116)

pozícióba.

Feladatok

  • A hegesztési és az ahhoz kapcsolódó technológiák kidolgozása, fejlesztése,
  • A hegesztők munkájának koordinálása, szakmai segítségnyújtás, utasítások kidolgozása,
  • Beszállítókkal való kapcsolattartás, vevői auditokhoz kapcsolódó feladatok ellátása,
  • Hegesztési üzem vezetőjének helyetteseként munkatársak támogatása, ellenőrzése.

Elvárások

  • Hegesztőmérnök végzettség,
  • Hegesztés területén szerzett tapasztalat (tapasztalt szakemberek és pályakezdők jelentkezését is várjuk),
  • Aktív angol vagy német nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Egyéb

  • Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye,
  • Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7116"-os referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése