Az Andritz Kft. egy globális cégcsoport magyarországi tagja, mely nehézacélszerkezet gyártással foglalkozik.
A csoport stratégiai céljai között szerepel a piacvezető szerep megőrzése hosszú távú, fenntartható növekedés
és az ügyfelek igényeire történő gyors reagálás által. Mindehhez hozzájárulnak az általunk használt legmodernebb berendezések és a folyamatos szakemberképzés, valamint kiemelt szerepe van a cégünk által világelsőként alkalmazott technológiáknak, és az egyedülállóan nagy méretű gyártmányainknak is.

Hegesztőmérnök / hegesztőtechnológus

Feladatok:
■ hegesztési, hőkezelési technológiák készítése, dokumentációk naprakész karbantartása ■ hegesztés anyagszükségletének, technikai feltételeinek meghatározása ■ technológiai vizsgálatok megtervezése, támogatás a lebonyolításban ■ közreműködés a minőségirányítási feladatok elvégzésében, auditokra történő felkészülésben ■ a termékgyártással összefüggő, azok minőségét befolyásoló tevékenységek ellenőrzésében való aktív részvétel

Elvárások:
■ főiskolai / egyetemi műszaki végzettség ■ IWE/EWE vagy IWT/EWT képesítés ■ aktív angolnyelv-tudás ■ hegesztett fémszerkezet-gyártási területen szerzett technológusi tapasztalat ■ rugalmas, nyitott, problémamegoldó személyiség

Előny:
■ nehézacél-szerkezetek és nyomástartó-edények gyártásában szerzett gyakorlat ■ AutoCAD tervező program és J.D. Edwards vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk:
■ versenyképes juttatási csomag ■ stabil háttér, multinacionális környezet ■ komplex, kihívást jelentő feladatok ■ komoly szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:
■ Tiszakécske (Kecskeméttől 35 km-re)

Szakmai önéletrajzot mellékelve az alábbi e-mail címen.

6060 Tiszakécske
Dózsa telep 69.
Tel.: +36 76 542 100
Fax: +36 76 542 199
www.andritz.hu