www.cvonline.hu
Hegesztőmérnök angol nyelvtudással
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.09.15.
Jelentkezési határidő: 2016.09.21.
Hirdetés azonosító: 1077089
lejárt

Stabil nemzetközi háttérrel rendelkező, gyártó Partnerünk részére keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői igények megvalósíthatóságának értékelése
  • Megvalósíthatósági javaslatok összeállítása
  • Módosítási igények egyeztetése a vevővel
  • Hegesztési technológia folyamatos fejlesztése
  • Új termékek bevezetése a szériagyártásba
  • Prototípus- és mintagyártások végzése
  • Hegesztési paraméterek meghatározása
  • Hegesztő készülékek és robotok beállítása, programozása
  • Szoros együttműködés a termékfejlesztéssel, vevőkkel és beszállítókkal

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 3 év releváns hegesztési tapasztalat
  • MÍG/MAG/CMT hegesztések ismerete
  • Alumínium hegesztési ismeretek
  • Hegesztési szabványok és vizsgálati módszerek ismerete
  • Felhasználói szintű informatikai ismeretek

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Fejlődési és tanulási lehetőség
  • Modern, inspiráló munkakörnyezet
  • Érdekes, kihívást jelentő feladatok
  • Fiatal, dinamikus, nemzetközi csapat

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.