Nemzetközi építőipari gyártó partnerünk részére keresünk munkatársat

HEGESZTŐMÉRNÖK – MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI VEZETŐ

 (HF 10-7261)

pozícióba.

Feladatok

  • Hegesztési folyamatok megszervezése, szakmai támogatás,
  • Hegesztők szakmai felügyelete és egy fő közvetlen beosztott vezetése,
  • Hegesztési technológiai és személyi dokumentációk elkészítése és karbantartása,
  • Minőségirányítási feladatok ellátása,
  • Hegesztő munkaterület felügyelete.

Elvárások

  • Hegesztőmérnök végzettség,
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás,
  • Néhány év hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Nyíregyháza közvetlen vonzáskörzete,
Munkakezdés: Akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 10-7261"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése