www.cvonline.hu

Hegesztő/Lakatos Zalaegerszeg Ref.1000

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2015.06.10.
Hirdetés azonosító: 926624
lejárt

Partnercégünk lemezmegmunkálással foglalkozik, az egyedi alkatrészek gyártásán át, egészen a szériagyártásig.

A munkakörhöz tartozó feladatok:

  • Félkész alkatrészek gyártása
  • Elemi műveletek elvégzése
  • Termékek szállításra történő elkészítése

Elvárások:

  • Szakmunkás végzettség
  • Hegesztésben és/vagy lakatos munkakörben szerzett tapasztalat
  • Műszaki rajzok olvasása
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Amit Megbízónk ajánl:

  • Azonnali kezdés
  • Szakmai környezet
  • Jó munkahelyi légkör és csapatszellem
  • Havi versenyképes jövedelem

A munkavégzés helye:

  • Zalaegerszeg

Egyéb információk:

  • A pozíció területe(i): Termelés/Gyártás/Szakmunka
  • A munkakezdés várható ideje: Azonnal

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el pályázatát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a tárgymezőben a pozíció nevének megjelölésével ,,Hegesztő/lakatos Zalaegerszeg,,.

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu